Виробництво торф’яних стаканчиків

Люди, що захоплюються вирощуванням різних культурних рослин і квітів, добре знають, що торф — чудовий засіб для добрива, стимулюючий зростання представників флори. В домашніх умовах дуже зручно використовувати спеціальні торф’яні стаканчики — горщики, виготовлені з торфу, на виробництві яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

«Працюють» горщики наступним чином. Спочатку в них висаджуються насіння, з яких проростає розсада. Коли паросток зміцніє, його можна переносити у відкритий грунт. Перевага торф’яного стаканчика полягає в тому, що його поміщають в грунт разом з рослиною, тобто коренева система при цьому не пошкоджується, адаптація до нових умов зростання проходить безболісно. А сам стаканчик через деякий час розчиняється в землі, перетворюючись в прекрасну «підживлення».

Для успішного старту необхідно знайти відповідне приміщення (від 100 кв. метрів), оснащене всіма комунікаціями, придбати сировину для виробництва (торф, вода і макулатура), купити готову виробничу лінію і найняти 3-4 робітників.

Саме обладнання для виготовлення торф’яних горщиків обійдеться своєму власникові в 1,5 мільйона рублів. На підготовку цеху і монтаж установки буде потрібно ще 200-250 000 рублів. І на інші статті витрат потрібно відкласти не менше 100 000 в російській валюті. Таким чином, стартовий капітал складе 1,8 млн. рублів.

Собівартість однієї одиниці товару всього 20 копійок. Роздрібна ціна — 5-6 рублів. Продавати стаканчики з торфу можна великим оптовикам, в дрібні торгові точки, фермерським господарствам і т. д.

При правильній розробці та реалізації бізнес-плану і налагоджених каналах збуту термін окупності вкладень не перевищить 1 року.

Share your thoughts