Виробництво теплиць

Тепличне рослинництво набирає популярність з кожним роком. Дуже багато теплиці встановлюють на своїх дачних і присадибних ділянках, щоб мати можливість поласувати власноруч вирощеними огірками, помідорами та іншими плодовими культурами. Саме тому виробництво теплиць може стати вкрай перспективною ідеєю для розвитку бізнесу.

Для початку виберіть матеріал, з якого ви будете виробляти теплиці. Самим популярним і затребуваним варіантом вважаються теплиці з полікарбонату. Вони характеризуються міцністю і тривалим терміном служби, тому на них спостерігається дуже високий попит.

Технологія виробництва поділяється на два основних етапи

— виготовлення каркаса;

— монтаж полікарбонатних пластин.

Готовий виріб монтується безпосередньо на ділянці. Для цієї мети необхідно підготувати фундамент. Далеко не кожен клієнт забажає займатися цією роботою самостійно, тому додатково можна пропонувати послуги установки тепличних конструкцій.

Це те, що стосується ручної роботи. Якщо ж ви плануєте відкривати повномасштабне виробництво, то необхідно буде закупити спеціальну промислову лінію і супутнє обладнання вартістю близько 700 000 рублів. У цьому випадку загальна сума стартових вкладень складе не менше 1 мільйона рублів. При налагоджених каналах збуту вкладення окупаються досить швидко — за 1 рік роботи.

Поділіться своєю думкою