Виробництво теплоблоков

Теплоблоки — це унікальний сучасний будівельний матеріал, призначений для швидкомонтованих енергозберігаючого будівництва. Виготовлення теплоблоков — високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Конструктивно теплоблок складається з трьох рівноцінних шару пінополістиролу, керамзитобетону і щільного бетону на зовнішній стороні. Приємно, що це саме вітчизняна розробка. Теплоблоки володіють масою достоїнств, серед яких зовнішня привабливість, відмінні енергозберігаючі характеристики, мала вага та доступна ціна.

Формати бізнесу на теплоблоках можуть бути різними. Можна пропонувати малоповерхове будівництво «під ключ» з цього матеріалу, а можна організувати його виробництво і постачання. Для другого варіанту потрібно приміщення площею 500 кв. м. Такої території достатньо, щоб виготовляти до 20 кубометрів будматеріалу в день. Комплект обладнання складається з вібропресу, вибростула, раскроечного столу, форм декількох видів, універсальної опалубки і опалубки для кутових блоків, знімача, лотків з ДСП. Повний набір оцінюється в 800 000 рублів. Також будуть потрібні навантажувач, інструментарій для нарізки пінопласту, парогенератор, парова камера, стелажі. На це піде ще близько 350 000 рублів.

Докладна інформація про технології виготовлення теплоблоков є у вільному доступі в мережі Інтернет.

Розміри стартових вкладень залежать від запланованих масштабів виробництва. У середньому, доведеться вкласти близько 1 мільйона 300 тисяч рублів. При грамотної маркетингової стратегії і налагоджених каналах збуту прогнозовані терміни окупності не перевищують 10 місяців. Таке підприємство здатне приносити своєму власникові до 150 000 рублів щомісяця.

Share your thoughts