виробництво тентових сумок

Ідея такого унікального і оригінального стартапу належить простому екатеринбургскому школяреві. Допитливий хлопчик Стьопа Савінов поїхав з батьками в подорож по Європі і помітив, що піком європейської моди вважається продукція з перероблених матеріалів. Наприклад, закордонні модники і модниці готові буквально вставати в чергу за стильними дамськими сумочками, зшитими з тентів для вантажівок.

Для російського хлопчика ціна подібного вироби виявилася дуже високою і придбати ексклюзивний товар у нього не вийшло, тому повернувшись на Батьківщину, він вирішив самостійно змайструвати собі незвичайний аксесуар.

Його ідею підтримали німецькі друзі і надіслали школяреві старий вантажний тент. Непромокального і міцного квадрата тканини розміром 10 на 10 метрів виявилося досить, щоб виготовити цілий десяток сумок різного дизайну. Розкроюванні Степан зайнявся сам, а пошиття довірив місцевій майстерні.

Отримавши омріяну сумку, школяр почав роздаровувати зайві аксесуари своїм друзям і рідним. У результаті вийшло, що на всіх сумок просто не вистачило, і знайомі стали замовляти їх ще і ще.

Тоді в голову юнакові прийшла чудова ідея відкрити власну справу з виробництва тентових сумок. Матеріал школяреві доставляють з Німеччини (квадрат 10 на 10 метрів коштує близько 60 євро, але він набагато довговічніше і зручніше в експлуатації, ніж вітчизняні аналоги).

Сумки непогано продаються у місцевих магазинах, а ідею дитини вже перейняли у Швеції, заснувавши величезне промислове виробництво.

Поділіться своєю думкою