Виробництво тенісних ракеток

Тенісом сьогодні захоплюються і діти, і дорослі. Поступово у великих і малих містах країни відкриваються все нові тенісні корти, які залучають значну кількість охочих долучитися до спортивного способу життя. Кожному з цих бажаючих потрібні тенісні ракетки, виробництво яких вважається перспективним бізнес-проектом для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно зазначити, що конкуренція серед вітчизняних виробників цього спортінвентарю мінімальна. Ринок переповнений китайськими та європейськими ракетками. Якість перших залишає бажати кращого, а купівля друге по кишені далеко не кожному. Запропонувавши цільової аудиторії якісні вироби за прийнятними цінами, можна дуже швидко обігнати зарубіжних «суперників».

Для реалізації проекту потрібно просторе приміщення (близько 500 кв. м.). Третину території буде відведено під склад для вихідних матеріалів і готової продукції. На останньому ділянці зручно розміститься обладнання — ПК і спеціальний сканер, напилки, верстат для нарізки, інструменти для збірки, електролобзики, фарбувальні апарати, шліфмашини, випробувальні машини. На закупівлю всього вищепереліченого піде близько 30 000 доларів.

Вихідна сировина різноманітне. Для виготовлення тенісних ракеток використовують деревину і легкий метал, кевлар, графіт, бор. Потрібно відзначити, що дерев’яні вироби поступово витісняються з ринку більш легкими, але не менш міцними аналогами з сучасних матеріалів.

В середньому, на запуск виробництва доведеться витратити 45 000 доларів. За одну п’ятиденний робочий тиждень реально виготовити до 300 комплектів ракеток високої якості. Вартість ракеток для настільного тенісу варіюється в широкому діапазоні від 10 до 90 доларів, для великого тенісу— від 25 до 1000 доларів. В місяць цілком можна заробити близько 25 000 доларів. З урахуванням усіх витрат, окупляться початкові вкладення через 2 роки.

Share your thoughts