Виробництво текстильних автоковриков

Зі збільшенням кількості автомобілів на дорогах зростає і потреба в автоаксессуарах. Так, прибутковим бізнес-проектом може стати ідея з виготовлення текстильних ковриків для машин.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Килимки з текстилю мають ряд переваг перед традиційними гумовими аналогами. Для їх виробництва використовують спеціальні тканини, які роблять вироби зносостійкими, довговічними і універсальними. Такі килимки легко мити, при цьому вони чудово поглинають вологу з лицьового боку і не пропускають її з вивороту.

Подібний бізнес можна побудувати в домашніх умовах. Потрібно закупити компактне обладнання та інвентар — канцелярський ніж, швейну машину, оверлок та інші кравецькі приналежності, а також сам матеріал.

Розглянемо ідею виготовлення килимків з хорошого прогумованого ковроліну. Середня собівартість комплекту виробів складе близько 500 рублів, продаються вони вже за 1000 — 1200 рублів. Таким чином, вигода починаючого підприємця очевидна!

Канали збуту знайти нескладно. Звертайтеся в спеціалізовані магазини, на авторинки, в автосалони з б/у транспортними засобами і т. д. Така продукція має стійкий попит. З розвитком бізнесу можна подумати про надання послуги виготовлення автоковриков за індивідуальним дизайном.

Мінімальна сума стартового капіталу оцінюється в 350 000 рублів. Середні терміни окупності — 3-4 місяці.

Share your thoughts