Виробництво та обслуговування човнів і катерів з алюмінію

Легкосплавні човни і катери користуються значним попитом. На виготовленні і обслуговуванні таких плавзасобів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Що стосується обслуговування, то спектр послуг, пропонованих починаючим підприємцем, може бути досить широкий. Пропонуйте демонтаж і заміну застарілих деталей, перевірку на цілісність і міцність корпусу і водонепроникності, скління човни, зварювальні роботи різного профілю, установку двигуна та іншого електрообладнання.

Для організації повноцінного виробництва можна купувати готові набори деталей від сторонніх виробників. Потім за допомогою спеціального плоттера вирізати аналогічні елементи і здійснювати їх складання за допомогою зварювального апарата та іншого необхідного обладнання. Додаткові деталі (ручки, кріплення для тенту і т. д.) монтуються на замовлення, за бажанням конкретного клієнта.

Алюміній — легкий і міцний метал. Якщо човен грамотно спроектована, то вона прослужить своєму власникові вірою і правдою багато років. Тому стоять такі плавальні засоби недешево. Заручіться підтримкою хороших фахівців, і прибуток не змусить себе чекати!

Share your thoughts