Виробництво силіконових приманок

Риболовля — популярний збільшення не тільки у чоловіків, але і у жінок. Рибалки всього світу використовують найрізноманітніші засоби, щоб принадити довгоочікувану рибку і похвалитися шикарною уловом. Сьогодні широке поширення отримали новомодні силіконові приманки, на виготовленні яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Наживки з силікону підрозділяються на кілька видів — виброхвост, твістер, черв’яки, а також імітатори різної живності — жаб, раків і т. д. Для виготовлення такої знадобиться невелике кількість матеріалів — гіпс, вихідна модель приманки, форми і безпосередньо сам силікон.

Процес виробництва приманок досить простий: спочатку силікон розплавляється, потім він заливається в спеціально виготовлену гіпсову форму, після цього оформлена маса охолоджується і замочується в крижаній воді для збереження пластичності. Все, приманка готова. Тепер можна «згуртувати» її з гачком і рибальськими снастями і вирушати на риболовлю!

Силіконові приманки коштують недорого, але це одна з причин їхньої популярності. Для відкриття власного виробництва буде потрібно не більше 20 000 рублів. При цьому можна сміливо розраховувати на щомісячний прибуток в 40 000 рублів. Тобто терміни окупності вкладень — 2 тижні.

Поділіться своєю думкою