Виробництво сидінь для унітазу

Сидіння для унітазу змінюються на нові досить часто. На виготовленні такого потрібного аксесуара можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку визначтеся з матеріалом виготовлення. Сидіння можна виробляти з дерева, пластику та паперу. Для виробництва дерев’яних сидінь краще закупити фанеру або МДФ. Середня вартість цього матеріалу — 1000 рублів за аркуш. З одного такого листа виходить близько 7 сидінь для унітазу з кришкою та цілих 15 ободків, якщо кришки до них не робити. Собівартість першого варіанту (з кришкою) становить 145 рублів, а ринкова вартість — не менше 800 рублів. Собівартість варіанту без кришки — 147 рублів, ринкова ціна — 400 рублів. Як бачимо, рентабельність досить висока. Приємно, що такий бізнес можна робити прямо у власному гаражі.

У виробництво пластикових сидінь доведеться вкласти серйозні кошти. Необхідно придбати спеціалізоване обладнання для переплавки пластмаси, а також форми для сидінь. Нова виробнича лінія коштує не менше 1,5 млн рублів. Цілком реально купити б/у обладнання за 300-350 тисяч рублів. Такі верстати дають можливість виготовляти різні пластикові вироби, головне — наявність відповідної матриці.

Ще один варіант — одноразові сидіння з паперу. Сьогодні такі атрибути гігієни є практично у всіх офісах, бізнес-центрах та інших громадських закладах. Виробнича лінія для виготовлення паперових сидінь на унітаз коштує близько 1 мільйона рублів. Працює вона за принципом преса. Тобто спрессовывает кілька паперових шарів в єдине ціле. Все досить просто, тому, якщо є певні знання і навички, то цілком реально зробити такий станок своїми руками, вклавши в це всього 50 000 рублів.

Собівартість однієї упаковки одноразових сидінь для унітазу не перевищує 80 рублів, а ринкова ціна приблизно в 2 рази вище.

Таким чином, рентабельність бізнесу з виробництва сидінь для унітазу складає від 50 до 100%. Справа це, в будь-якому випадку, вигідну. Починаючому підприємцеві лише залишається вибрати напрямок і діяти, виходячи з можливостей стартового капіталу. Окупність вкладень при правильному підході до реалізації проекту настане досить швидко.

Share your thoughts