Виробництво світиться попкорну

Сьогодні всілякі світяться аксесуари міцно увійшли в моду. Тепер справа дійшла і до харчових продуктів. У західних країнах велику популярність отримав унікальний світиться попкорн. Подібний продукт у нашій країні ще не так відомий, але це відмінна новина для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея належить британським вченим. Саме вони придумали новий спосіб удосконалення звичного попкорну, додавши до нього особливий харчовий барвник. Інгредієнт абсолютно безпечний для організму, що підтверджено безліччю кропітких досліджень. При цьому результат вражає! Заморські кінотеатри вже почали боротьбу за можливість надати своїм відвідувачам такий незвичайний продукт!

В темному кінозалі світиться попкорн дійсно справляє враження. Здається, що сотні світлячків осявають темне приміщення, і настрій відразу стає казковим!

Світиться харчовий барвник — геніальне ноу-хау, яке неодмінно матиме успіх в нашій країні. Якщо проявити кмітливість, можна придумати безліч інших цікавих бізнес-проектів, в яких цей компонент буде дуже корисний!

Share your thoughts