Виробництво світиться біжутерії

Ринок прикрас досить багатий і різноманітний, але зайняти гідне місце в цій бізнес-ніші не складе труднощів навіть починаючому підприємцю в тому випадку, якщо спробувати знайти власну «родзинку». Наприклад, прекрасним проектом стане виробництво світиться біжутерії.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що бижутерный бізнес вважається одним з найбільш швидкоокупних. Щоб виготовляти сяючі прикраси, досить придбати спеціальну фарбу. Вона сьогодні вже є у продажу. Однією з найвідоміших є продукція компанії Acmelight. Цей виробник пропонує споживачеві широке розмаїття фарбувальних складів з пластику, дерева, текстилю, каменю, металу. Колірна палітра дуже широка. Тому починаючому бізнесменові залишається лише визначитися з асортиментом, і можна приступати до роботи.

Товари можуть бути різними: запропонуйте потенційним покупцям сувенірну біжутерію, класичні медальйони, підвіски, намиста, браслети, сережки або ж аналогічні вироби «хенд-мейд». Тобто вихідні матеріали можна закуповувати в готовому вигляді, так і робити своїми руками.

Цільова аудиторія досить широка. Це не тільки молодь, але й сучасні, впевнені в собі люди у віці від 30 до 40 років, що стежать за модними тенденціями і бажаючі бути індивідуальними. Кращим каналом просування продукту стане Інтернет. Створіть власний сайт, групи в соціальних мережах, реєструйтеся на тематичних форумах. Обов’язково надайте майбутнім клієнтам якісні фотознімки біжутерії при денному і нічному світлі, щоб показати, яким буде ефект. Замовте виготовлення візитних карток вашої компанії і залишайте їх у відповідних торгових точках.

Основна перевага такого виду бізнесу — це унікальність продукції. Світиться біжутерії у продажу дуже мало, тобто вона апріорі буде затребувана. Плюс, від вас не потрібно придбання дорогого устаткування. Сума стартового капіталу складе не більше 20 000 рублів, і окупляться вкладення при правильній стратегії вже через 1 місяць.

Share your thoughts