Виробництво світяться велосипедів

Велосипед — практично ідеальне транспортний засіб, від їзди на якому отримують задоволення і діти, і дорослі. Ці «залізні коні» прості в обігу, для їх водіння не потрібно спеціальних прав і палива, так і навколишнє середовище вони не засмічують. Але в велосипедів є і свої мінуси. Один з них — це низька безпека, особливо у вечірній час доби, коли видимість значно знижується. Як відомо, велосипедист, на відміну від автомобіліста, не захищений металевою кабіною, а різного роду світловідбиваючі наклейки і катафоти допомагають мало. В результаті, результат аварійних ситуацій на дорогах за участю велосипедистів часто буває сумним.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

За вирішення цієї проблеми нещодавно взялися американські новатори з компанії Pure Fix Cycles. Співробітники фірми зробили висновок, що для безпеки велосипедиста на дорогах у темну пору доби просто необхідно зробити так, щоб його транспорт світився повністю. Після цього на світ з’являвся перший «променистий велосипед» під назвою Kilo GLOW.

Конструкція транспортного засобу абсолютно стандартна. Вся справа в особливому покритті рами, яке здатне днем накопичувати світлові промені, а вночі відображати їх назовні. Щоб енергії накопичилася достатня кількість, потрібно всього лише 1,5-2 години потримати велосипед на вулиці. І все, можна не турбуватися, що у вечірній час ви залишитеся непоміченими!

Цікаво, що фарбування велотранспорту розробники Kilo GLOW виробляють за домовленістю з клієнтами. Тобто замовник має право самостійно вибрати, які частини його велосипеда будуть світитися і яким саме кольором.

Можна не сумніватися, що подібна послуга буде затребувана і у вітчизняних велосипедистів!

Share your thoughts