Виробництво світлодіодних світильників

Світлодіодні світильники поступово витісняють з наших будинків, квартир і офісів звичні всім лампові аналоги. І це невипадково. Такі вироби характеризуються масою переваг, у числі яких безпека в процесі експлуатації, тривалий термін служби, економна витрата енергії, стильний дизайн. Відкривши власне виробництво світлодіодних світильників, можна отримати високий і стабільний дохід у максимально стислі терміни.

Звичайно, вкладення в даний бізнес будуть чималими. Площа виробничого цеху складає не менше 3000 кв. м. Для складання світильників «з нуля» буде потрібно найняти 20 робітників і організувати для них простір. Також є варіант придбання спеціальної складальної лінії. У цьому варіанті для обслуговування знадобиться всього 2-3 людини, але варто обладнання недешево.

Практика показує, що прибутковість виробництва світильників на світлодіодах дуже висока. У місяць можна отримувати від 200 до 500 тисяч рублів. І це не межа! Головне — провести грамотну рекламну кампанію і викликати довіру у споживачів високою якістю продукції. Якщо маркетингова стратегія побудована правильно, то рентабельність бізнесу може перевищити 100%, і стартовий капітал у розмірі 1 мільйона рублів повернеться до свого власника вже через пару місяців роботи!

Поділіться своєю думкою