Виробництво світлодіодів

Світлодіодні лампочки сьогодні використовуються в багатьох сферах діяльності. Звичайно, відкриття їх виробництва в промислових масштабах вимагає істотних фінансових вкладень, але і окупність цього бізнесу досить оперативна.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно орендувати виробничий цех. Площа приміщення безпосередньо залежить від суми наявних інвестицій і може змінюватись в широкому діапазоні від 300 кв. м до 2000 кв. м. Фабрика в обов’язковому порядку обладнуються повноцінної лінією, що складається з складальних агрегатів і тестуючих машин. Також знадобиться вихідна сировина — лампи, трубки і т. д.

Доцільно оснастити ваш міні-завод відразу 5-6 лініями. Вартість однієї починається від 400 000 доларів і може досягати 2 мільйонів «зелених». Самими надійними постачальниками обладнання вважаються швейцарці, самий бюджетний варіант можна знайти в Китаї.

Основна цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це великі підприємства, які використовують світлодіоди для виготовлення своєї продукції. Для залучення корпоративних клієнтів потрібно провести масштабну рекламну кампанію, в деталях розповідає про переваги ваших виробів, основними з яких мають бути, звичайно ж, відмінна якість та доступна вартість. Переконайте потенційних покупців вигоду від співпраці з вами!

Відмінним способом показати «товар обличчям» буде яскрава реклама на вулицях міста з використанням світлодіодних вивісок. Рентабельність ідеї оцінюється в 20-30%. Стартовий капітал у розмірі 1800 000 рублів окупиться, за найскромнішими прогнозами, вже через рік роботи.

Share your thoughts