Виробництво свічок: бізнес-ідеї для жінок, домашній бізнес, виробництво, мінімальні вкладення, для початківців

Оригінальною ідеєю для організації прибуткового бізнесу може стати виробництво парафінових свічок. Адже з плином часу і розвитком технічного прогресу парафінові вироби не втрачають своєї привабливості, а навіть, навпаки, стають з роками все більш затребуваними. Але призначення свічок сильно змінилося. Якщо спочатку свічки використовувалися в якості природного джерела світла, і виробляти в промислових масштабах в Європі їх стали саме для цієї мети, то сьогодні свічки відіграють швидше декоративну роль.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Приємною особливістю даної бізнес-ідеї є той факт, що відкриття подібного справи підходить абсолютно кожному: створювати справжні витвори мистецтва з парафіну під силу будь-якій людині, заробляти на цьому непогані гроші можуть і молоді мами в декреті, і пенсіонери. Основна умова: свічки зобов’язані бути оригінальними, тому майбутній підприємець повинен володіти художнім смаком і багатою фантазією.

Подібне виробництво буде успішним не тільки у великому мегаполісі, але і в невеликому місті. Для розвитку власної справи не потрібно бути олігархом і досвідченим бізнесменом. Досить мати невеликий початковий капітал і, звичайно ж, освоїти технологію виготовлення красивих свічок, що цілком можливо зробити самостійно.

Виробництво свічок: з чого почати?

Спочатку необхідно навчитися робити свічки будинку своїми руками. Якихось особливих пристосувань для цього не потрібно. Щоб виготовити свічку, потрібні парафін, джгут для гнота, різноманітні формочки, барвники та ароматизатори, зубочистки, газова плита, пара металевих ємностей і, звичайно ж, величезне бажання. Сьогодні все необхідне (крім останнього) можна придбати в Інтернеті.

Освоївши технологію виготовлення свічок, можна переходити до створення власного бізнесу.

В середньому, для успішного старту вам буде потрібно близько 478 тисяч рублів. У цю суму входять:

  • витрати на оренду приміщення та оплату комунальних послуг у ньому (не менше 15 кв. м — приблизно 40,5 тисяч рублів на місяць);
  • витрати на оформлення свого підприємства офіційно (близько 50 тисяч рублів);
  • витрати на оплату праці помічників (необхідно 2 робочих, це близько 30 000 в місяць);
  • витрати на обладнання (основна стаття витрат — на хороший верстат піде близько 300 000 рублів, але цілком можна обійтися б/у обладнанням і пристойно заощадити);
  • витрати на сировину для виробництва 5000 оригінальних виробів в місяць потрібно 800 кг парафіну (56 тис. руб.), 500 м гнота (1000 руб.), барвники (близько 250 руб.) Загальна сума — близько 57,5 тисячі рублів.

Окупність

​​​​​​​

Вартість однієї оригінальної свічки становить приблизно 70 рублів. В ідеальних умовах, коли виробництво і ринок збуту працюють чітко, проект окупиться і почне приносити прибуток вже після закінчення третього місяці наполегливої праці.

Свічки дуже затребувані в ресторанах, кафе, спа-салонах, сувенірних крамницях, тому знайти покупців за умови, що ваш товар і справді якісний і привабливий, буде нескладно.

Щомісячна чистий прибуток від виготовлення оригінальних свічок складе близько 138 000 рублів. Погодьтеся, непогано для початку!

Share your thoughts