Виробництво сухого молока

Сухе молоко — затребуваний продукт, який з успіхом використовується в харчовому промисловому виробництві. На виготовленні сухого молока можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Коли приміщення для міні-заводу буде знайдено, а всі бюрократичні питання улагоджені, можна приступати до підбору обладнання. Для виготовлення сухого молока застосовуються спеціалізовані виробничі лінії, до складу яких входять насос для подачі сировини, відсік для агломерації, пневмофорсунка, сушарки баштового типу, сушильний конвектор.

Технологія виготовлення передбачає 2 етапи — попередній згущення і сушіння. Кожен з них вимагає наявності особливого обладнання. Для згущення необхідний спеціалізований агрегат, що складається з підігрівача, конденсатора, випарювача, вакуумного насоса, а також трубопровідної системи. Для сушіння потрібні потужні камери, циклони і витяжки.

Вартість обладнання безпосередньо залежить від його продуктивності, тому точну суму стартових вкладень підрахувати складно — все залежить від фінансових можливостей підприємця. Рентабельність бізнесу досить висока. Якщо канали збуту будуть чітко налагоджені, то вийти на чистий прибуток цілком реально вже за півроку роботи.

Share your thoughts