Виробництво стильних тростин

Багато людей сьогодні потребують в такому предмет побуту як тростина. І це відноситься не тільки до представників старшого покоління, але і до тих, чия рухливість порушена не в результаті вікових змін, а по ряду інших причин. Співробітники великої датської компанії вирішили, що якщо вже без опори у вигляді зручної палиці з гачком ніяк не обійтися, то важливо зробити цей атрибут не тільки функціональним, але і стильним.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Так з’явилася на світ ціла низка яскравих дизайнерських тростинок. Елегантні аксесуари різних кольорів спочатку призначалися для тих, хто бажає піднести потрібний подарунок своїм рідним і близьким, які пересуваються за допомогою чорно-коричневою непоказною крючковатой палиці. Інноваційний проект заслужив популярність дуже швидко, і замовлення посипалися на новаторів з Данії зі всього світу.

Дизайнери компанії не без підстави вважають, що їх продукція здатна змінити якість життя. Елегантна і стильна тростина дарує натхнення, додає впевненості в собі, піднімає настрій.

Аксесуар виконаний з легких, але міцних матеріалів, ручка покрита протиковзким складом, тому якщо паличку-виручалочку притулити до стіни, вона абсолютно точно не впаде і дочекається свого власника в тому ж положенні, в якому він її залишив.

Сьогодні колекція складається з тростин шести різних кольорів. Вартість одного виробу становить 125 доларів.

Share your thoughts