Виробництво столових приборів

Вилки, ложки та інші столові прилади є абсолютно в кожному будинку. Ця продукція користується незмінно високим попитом на ринку. Тому виробництво столових приборів вважається вкрай перспективним бізнес-проектом для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Столові прилади діляться на 2 основні групи — побутові та професійні. Останні оцінюються дорожче, так як призначені для ресторанів, готельних комплексів, кафе і розраховані на більш тривалий термін служби. Щоб завоювати максимально широку цільову аудиторію, доцільно налагодити виробництво вилок, ложок і ножів різних цінових категорій.

В якості основної сировини варто розглянути особливу хромоникелевую сталь — вона відмінно підходить для виготовлення ложок і виделок. Ножі найчастіше роблять з використанням нержавіючої сталі, так як її дуже зручно заточувати. Крім стали, можна застосовувати й інші матеріали — мельхіор, латунь, нейзильбер. Можна організувати виробництво обмеженої серії столових приладів з покриттям з дорогоцінних металів.

Розміри стартового капіталу підрахувати досить складно — все залежить від обраного напрямку, обладнання, запланованих масштабів діяльності. Можна затвердити лише той факт, що якісні столові прилади будуть добре продаватися завжди. Тому складайте бізнес-план, робіть розрахунки і дійте!

Share your thoughts