Виробництво столового білизни

Кількість різноманітних закладів громадського харчування постійно зростає. Стежать за своєю репутацією кафе, бари і ресторани приділяють велику увагу такої деталі, як столова білизна (скатертини, чохли на стільці, текстильні серветки тощо). Попит на подібні товари досить високий, і, організувавши власний вузькоспеціалізований бізнес з виробництва столового білизни, можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Асортимент товарів, пропонованих вашою фірмою, повинен бути досить широкий. Запропонуйте цільової аудиторії як стандартні вироби, так і ексклюзивні варіанти сервірування столів під замовлення.

Зверніть увагу на підбір тканин для пошиття. Необов’язково купувати дорогий текстиль зарубіжного виробництва — вітчизняні льон і бавовна, також можуть бути цілком гідної якості. Найбільш поширена колірна палітра столової білизни — це білі, молочні, бежеві, світло-коричневі, зелені, сині і бордові тони.

Варто відзначити, що, працюючи «під замовлення», власне виробництво можна навіть не організовувати. Тут схема проста: знаходите замовників, звертаєтеся до швачок-надомницам, отримуєте свої відсоток від прибутку в якості посередника. Так і з великими замовленнями можна звертатися в ательє, але прибуток, звичайно, буде не такою вагомою.

Середньостатистичний велике замовлення — це пошив білизни на 50 столів (це буде 50 скатертин і 200 серветок). Вартість роботи оцінюється в 20 000 рублів. Ресторани, як правило, потребують відразу в декількох комплектах, щоб була можливість оперативної заміни скатертини. Тому тільки одне замовлення цілком здатний принести до 80 000 рублів (з урахуванням 30%-ной націнки).

Share your thoughts