Виробництво стільців

Стілець — необхідний предмет меблювання в кожному будинку. Ця продукція затребувана в спеціалізованих торгових точках цілорічно. Практика показує, що, незважаючи на високу конкуренцію з боку потужних меблевих магнатів, дрібні виробники стільців завжди знаходять свого покупця і реалізують продукцію у повному обсязі. Тому виготовлення стільців вважається перспективним бізнес-починанням.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту буде потрібно приміщення площею 150 кв. м. Виробнича лінія включає верстат для свердління, компресор, пневмообладнання, пилку по металу, дриль, болгарку, зварювальний апарат, клейові пістолети. Це мінімальний комплект. Надалі, коли канали збуту будуть чітко налагоджені, і число замовлень збільшиться, можна зробити виробництво повністю автоматизованим (на це піде близько 10 000 доларів).

Розміри штату робітників залежать від планованих обсягів виробництва. Підприємство, що виробляє стільці, можуть обслуговувати від 5 до 15 осіб. Навіть при наявності мінімальної кількості майстрів в місяць можна виготовляти не менше 2000 одиниць продукції. При такому розкладі окупити всі витрати можна протягом першого року роботи.

Share your thoughts