Виробництво стекломагниевого листа

Скломагнієвий аркуш — один з найсучасніших і популярних будматеріалів. Функціонально він схожий з відомим гіпсокартоном, але його міцність і стійкість до негативних факторів навколишнього середовища настільки високі, що цей матеріал з успіхом використовують не тільки при внутрішніх оздоблювальних роботах, а й при зовнішніх. Саме тому виробництво стекломагниевого листа здатне стати стабільно високим джерелом доходу для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Скломагнієвий аркуш володіє масою достоїнств, серед яких екологічність, легкість, вологостійкість, зручність монтажу, пожежна безпека. Виробляється цей унікальний матеріал за допомогою декількох основних компонентів — бішофіту, магнезиту, перліту, нетканого волокна і штукатурної склосітки.

Повноцінна виробнича лінія, здатна самостійно виконувати всі етапи, від змішування компонентів до формування і нарізки готових листів, коштує близько 3 мільйонів рублів. За одну робочу зміну таке обладнання дозволяє виготовляти до 500 одиниць продукції, але тут потрібно значна допомога персоналу, тобто ручна праця виключати не можна. Чим вище можливості обладнання, тим, відповідно, вище його вартість.

Щоб організувати повноцінний міні-завод, потрібно вкласти близько 9 мільйонів рублів. Собівартість одного виробу не перевищує 200 рублів. При цьому ринкова вартість в 1,5 — 2,5 рази вище. Тобто рентабельність проекту дуже висока, і при налагоджених каналах збуту вкладення окупаються вже через півроку плідної праці.

Share your thoughts