Виробництво спирту

Спирт, як відомо, використовується в багатьох галузях промисловості. На виробництві цього унікального речовини можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На початковому етапі чітко визначитеся з каналами збуту. Виробники спирту сплачують досить високі акцизи, тому спочатку потрібно знайти якомога більше потенційних клієнтів, інакше прибутку і окупності чекати доведеться дуже довго.

Виробництво повинне вестися з дотриманням суворих санітарних норм. На підприємство повинен бути грамотний технолог, який буде стежити за процесом виготовлення спирту на всіх етапах дозволить уникнути штрафних санкцій з боку компетентних органів.

Існують певні вимоги до виробничого цеху. Його розміри повинні бути, як мінімум, в 2,5 рази більше, ніж розміри обладнання. У приміщенні повинно бути тепло, так як при недостатньо високих температурах процес бродіння сильно затягується. З устаткування буде потрібно бражный бак і перегінна лінія. Плюс, потрібні електронагрівачі, холодильники, спиртометры, різні ємності, сепаруючи агрегати.

Невелику автоматизовану лінію з продуктивністю до 12 літрів спирту на годину можна придбати за 200-250 тисяч рублів. Для виробництва у великих промислових масштабах потрібне устаткування вартістю близько 2000 000 рублів (продуктивність до 50 літрів на годину).

Майте на увазі, що потрібно отримати спеціальну ліцензію на виробництво спирту, тому бюрократичних зволікань не уникнути. Щоб позбавити себе від мук, зверніться до грамотного юриста.

Потрібно відзначити, що всі старання окупляться з лишком, адже рентабельність спиртового бізнесу оцінюється в 240%! Окупити вкладення в 3-4 мільйони рублів можна буде через 12-18 місяців роботи.

Share your thoughts