Виробництво спортивних автокрісел

Спортивні автокрісла дозволяють більшою мірою забезпечити безпеку автомобіліста під час руху, ніж звичайні. Таке обладнання, як правило, встановлюють в гоночних машинах. Тобто товаром масового споживання вони не є, але від цього бізнес по виготовленню автомобільних крісел спортивного типу не перестає бути перспективним і високорентабельним. Відкривати таку підприємницьку діяльність доцільно у великому мегаполісі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту буде потрібно не менше 500 000 рублів. Необхідно орендувати просторе приміщення в 250-300 кв. м. і оснастити його спеціалізованим обладнанням: формовками, машиною для створення форм, проклеечными стендами, повітряним нагнітачем, агрегатом для фарбування, сушильною камерою. На все це піде приблизно половина бюджету. Інша частина грошей розподіляється на оформлення ІП, закупівлю вихідної сировини та інші дрібні витрати.

Одне стандартне спортивне автокрісло коштує не менше 15 000 рублів. Аналогічні вироби, виготовлені на замовлення (за індивідуальними параметрами), стоять вже 20-25 тисяч рублів. В місяць цілком реально виробляти і продавати до 150 одиниць продукції. Чистий прибуток при 90%-ної реалізації складе не менше 500 000 рублів.

Share your thoughts