Виробництво собачого корму

Виробництво різних товарів для домашніх тварин в нашій країні активно розвивається. Якщо раніше в магазинах неможливо було зустріти собачий корм вітчизняних брендів, то сьогодні ця ніша повільно, але вірно заповнюється російською продукцією. Потрібно сказати, що конкуренція в цій галузі поки досить слабка, тому зайняти в ній гідне місце не складе праці.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб мінімізувати фінансові витрати, доцільно почати з виготовлення собачого корму на вагу. Тоді не знадобиться витрачати час і кошти на реєстрацію бренду. Коли прибуток стане відчутною, можна подумати про створення особистої торгової марки.

Спеціалізована їжа для волохатих гавкаючих створінь класифікується за кількома ознаками. Найбільш поширена класифікація — це поділ на сухий і вологий продукт. Для початку потрібно визначитися з цим. З часом можна буде налагодити виробництво лінійки кормів для собак різних розмірів і порід.

Щоб обладнати цех, не потрібно «винаходити велосипед». Все вже винайдено до вас! Достатньо лише знайти і придбати автоматизовану виробничу лінію. Вартість агрегату залежить від його продуктивності. Наприклад, автомат, здатний випускати до 1 тонни продукції в день, коштує від 1 до 2 мільйонів рублів. Ціна найдорожчого комплекту верстатів досягає 10 мільйонів! Але на початковому етапі досить і техніки слабший.

У будь-якому випадку, стартові інвестиції не менше 2,5 мільйона. Цієї суми достатньо для купівлі обладнання, оренди та підготовки цеху, придбання сировини (м’ясо-кісткового та рибного борошна, злаків, сої, вітамінних і мінеральних концентратів), розробки рецептури.

Клієнтів слід шукати серед оптових покупців. При налагоджених каналах збуту в місяць можна легко вийти на прибуток в 600 000 рублів і окупити всі витрати буквально за півроку.

Share your thoughts