Виробництво сміттєвих пакетів і мішків

Виробництво мішків для сміття сьогодні вважається одним з найбільш перспективних бізнес-проектів для підприємців-початківців. Самі посудіть: попит на продукцію величезний, вартість сировинної бази мінімальна, рентабельність дуже висока. До того ж, все виробництво автоматизовано, особливих знань і умінь не потрібно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Технологія виготовлення сміттєвих пакетів дуже проста. Спочатку в екструдер завантажуються вихідні матеріали, а потім утворився плівковий рукав нарізається за допомогою спеціального пакетного верстата. Вартість повноцінної виробничої лінії починається від 1 мільйона рублів.

Налагодити канали збуту досить просто. Сміттєві пакети використовуються не тільки в будинках і квартирах, але і на великих підприємствах. Багатьом заводам і фабрикам потрібні величезні мішки місткістю до 400 літрів. Від такої цільової аудиторії можна отримати основний дохід. Але асортимент продукції повинен бути максимальним, щоб охопити весь споживчий сегмент.

Якісні і доступні за вартістю мішки для сміття завжди знайдуть свого покупця. Якщо маркетингова стратегія розроблена правильно, то окупити витрати цілком реально вже через рік роботи.

Share your thoughts