Виробництво скляних пляшок

Скляні пляшки — один з найпоширеніших нині видів пакувальної тари. Попит на них постійно зростає, тому виробництво пляшок зі скла вважають сьогодні вкрай перспективним і вигідним бізнес-проектом для підприємців-початківців з наявністю значних фінансів на старті.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для організації міні-заводу необхідно орендувати простору територію з кількома цехами. Основний цех обладнується стрічкою автоматичної подачі вихідної сировини, дозуючої машиною, пресом, охолоджуючою системою, верстатом для вилучення готової продукції, конвеєром, печами для плавлення, автоматом для нанесення малюнку на виріб, сушильним автоматом, промивної машиною. Сировинну базу сьогодні поповнити нескладно — постачальників склобою та інших інгредієнтів досить багато.

Розміри стартового капіталу, звичайно, чималі — потрібно близько 11 мільйонів рублів. Якщо канали збуту будуть спочатку ретельно продумані, то окупити вкладення реально вже через 18 місяців роботи. Це прекрасний результат, якщо врахувати суму початкових інвестицій.

Share your thoughts