Виробництво скловолокна

Скловолокно — унікальний матеріал, який застосовується в різних галузях промисловості. На виробництві скловолокна можна побудувати прибутковий бізнес. Але треба розуміти, що вкладення чекають чималі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий композитний матеріал, як скловолокно володіє масою переваг, у числі яких зносостійкість, відмінна теплопровідність, вологостійкість і т. д. Спектр застосування скловолокна украй широкий, тому проблем з пошуком цільової аудиторії у підприємців не виникне.

Комплект обладнання для виробничого цеху складається з відцентрово-дуттьовий машини, конвеєрної лінії, волокноосаждающей камери, сушильно-полімеризаційного конвеєра, змащувальну установки насосного типу, ножа для поперечного різання та інших верстатів. В якості основної сировини використовують склобій. Також необхідно закупити прискорювачі варіння, барвники та інші допоміжні інгредієнти.

У загальній складності, на відкриття міні-заводу, що спеціалізується на виготовленні скловолокна, піде близько 4 мільйонів рублів. При налагоджених каналах збуту розміри виручки можуть досягати 1 000 000 рублів на місяць. Але це в ідеальних умовах. У кожному разі, терміни окупності, як показує практика, не перевищують 12 місяців.

Share your thoughts