Виробництво скейтборду

Скейтбординг сьогодні міцно увійшов в моду. Молоді люди, які роз’їжджають на дошках з коліщатками по вулицях міста і здатні вражаючі трюки в міських парках, вже нікому не здаються дивними або дивовижними. Катання на скейтборді — один з популярних видів спорту, тому попит на головний інвентар (дошки) зростає постійно. Виробництво скейтборду може стати прибутковим бізнес-проектом і стабільно приносити високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У Росії повноцінним виробництвом скейтів займаються одиниці. Справа в тому, що для дощок високої якості кожна деталь повинна виготовлятися окремо (дека, підвіска, колеса тощо), а це досить дорого і трудомістко з точки зору організації процесу. Але результат, як показує практика, того коштує.

Детальну інформацію про основних матеріалах і етапах виготовлення скейта можна знайти в мережі Інтернет. Все обладнання і вихідна сировина доступні для покупки, тобто вишукувати постачальників довго не доведеться. Але дрібних нюансів багато, постарайтеся нічого не упустити при написанні бізнес-плану. До речі, є варіант замовлення всіх комплектуючих у сторонніх виробників, а самому можна займатися тільки складанням деталей і продажами, але рентабельність в цьому випадку буде в рази нижче.

Якщо відкривати повноцінне виробництво скейтборду великими партіями, буде потрібно не менше 3 000 000 рублів. Досить великий обсяг грошових коштів доведеться витратити на рекламу продукту. Пошуками каналів збуту займіться заздалегідь. Націнка на виріб досить висока. Наприклад, якщо собівартість простого скейта не перевищує 500 карбованців, то продається така модель вже за 1000-1500 рублів. Професійні дошки для катання, зібрані вручну, оцінюються значно дорожче. При організації продажу враховуйте фактор сезонності — взимку скейти купують небагато, в основному, в тих містах, де є закриті скейтплощадки. У будь-якому випадку, навіть при самому вдалому збігу обставин, розраховувати на окупність раніше, ніж через 18 місяців, не варто.

Share your thoughts