Виробництво скатертин-розмальовок

У сім’ї, де є маленькі діти, скатертини-розмальовки просто незамінні. Такі вироби чудово підійдуть і для різних дитячих установ, будь то дитячі садки, молодша школа або творчі клуби для дітей. На виробництві скатертин-розмальовок можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту буде потрібно орендувати приміщення площею не менше 100 кв. м. Зверніть увагу на висоту стель: вона повинна бути близько 8-10 метрів, в залежності від розмірних параметрів обладнання. Виробнича лінія складається з екструдера, нарізає верстата, машини трафаретного. В якості вихідної сировини використовуються ПВХ-гранули і барвник.

Штат персоналу може бути невеликим — на початковому етапі досить 3-4 співробітників. Потрібно відзначити, що технологія виготовлення скатертин-розмальовок досить проста, навчитися їй зможе кожен, так як виробничий процес практично повністю автоматизований.

У цьому бізнесі важлива правильна рекламна кампанія. Обов’язково створіть власний сайт в Інтернеті, організуйте розповсюдження буклетів, листівок і візитних карток в різних громадських місцях (поліклініках, кафе, розважальних центрах, освітніх установах тощо).

Розміри стартового капіталу складуть близько 1,5 мільйона рублів. Близько 1200 000 рублів з них піде на придбання обладнання та вихідних матеріалів. Рентабельність бізнесу дуже висока, так як ринкова ціна скатертин-розмальовок в 2-3 рази перевищує їх собівартість. Конкуренція серед виробників перебуває на мінімальному рівні, тому окупити вкладення можна через 10-15 місяців роботи. Щоб збільшити прибуток, можна поєднати виготовлення скатертин з виробництвом одноразового посуду або поліетиленової плівки — обладнання ідентичне.

Share your thoughts