Виробництво скакалок

Скакалка — популярний спортивний снаряд, який із задоволенням застосовують за призначенням не тільки діти, але і дорослі. Виробництво скакалок може стати відмінним рішенням для розвитку домашнього бізнесу. Складного обладнання та великих капіталовкладень такий проект не вимагає.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Скакалка складається з двох основних частин — шнура і ручок. Шнур повинен бути міцним, а ручки — зручними. В якості основи відмінно підійде господарська мотузка з ПВХ – покриттям. Коштує вона недорого — від 4 до 7 рублів за метр (перетин 0,4 мм). Довжину скакалки вибирають, виходячи зі зростання користувача. Наприклад, при зрості 150 см найзручніше використовувати снаряд довжиною 1,8 м, при зростанні від 176 до 182 см підійде довжина 3 метри. Асортимент виробленої продукції повинен бути різноманітним, щоб охопити максимальну аудиторію.

Ручки для скакалок можна виготовляти самостійно. Для цього потрібно дерев’яна основа і токарний верстат. Як варіант, можна закуповувати готові ручки з пластмаси у сторонніх виробників, наприклад, у китайських. Але потрібно стежити, щоб оптова ціна цієї деталі не перевищувала 10 рублів.

Роздрібна ціна скакалки встановилася на рівні 150 рублів. Якщо розрахунки зроблені вірно, то з одного вироби можна одержувати не менше 50 рублів чистого прибутку. Здійснювати продажу через Інтернет або налагодивши співпрацю з магазинами спортивних товарів. Щомісяця цілком реально виготовляти і реалізовувати не менше 600 скакалок. А це, як мінімум, 30 000 рублів чистого прибутку.

Share your thoughts