Виробництво сіток для рибної ловлі

Якщо ви мрієте розпочати власну перспективна справа, але не маєте значного стартового капіталу, бізнес-ідея по виготовленню рибальських мереж — ваш варіант.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вітчизняний рибний промисел розвивається стрімкими темпами. Забезпечивши поставки якісних виробів великим і дрібним підприємствам, ви зможете дуже швидко окупити всі затрати і вийти на високий чистий прибуток. До речі, бізнес подібного роду можна робити, буквально не виходячи з дому.

Вартість верстата для плетіння мереж досить доступна. Незважаючи на міцність вихідних матеріалів, подібні снасті для вилову риби зношуються швидко, тому попит на них завжди є, хоча він і характеризується деякою сезонністю.

Постарайтеся запропонувати потенційним клієнтам максимально широкий асортимент продукції. Бажано виготовляти мережі відразу декількох типів — одностінні, тристінні, отцеживающие, накидні і т. д. Якщо дозволяють фінанси, можна одночасно проводити поплавці для мереж і вудок.

Якщо ви вирішили на перших порах відкрити бізнес будинку, навчитися плести мережі вручну допоможе Інтернет. Повноцінний цех вимагає, звичайно, закупівлі обладнання. Самий примітивний китайський верстат здатний виконувати весь процес плетіння самостійно. Досить тільки купити якісну сировину — волосінь або нитки.

Врахуйте, що знайти оптових покупців на цей вид продукції досить складно. Але якщо запропонувати цільової аудиторії доступні ціни та висока якість виробів, то рибальські господарства неодмінно стануть вашими постійними клієнтами. Проведіть хорошу рекламну кампанію, розкажіть про себе в ЗМІ та Інтернеті. При належній старанності перші замовлення не змусять себе чекати.

Share your thoughts