Виробництво сітки рабиці

Гідну конкуренцію різним виробникам на будівельному ринку може скласти невелике підприємство, що спеціалізується на виготовленні сітки рабиці. Цей матеріал дуже затребуваний і популярний сьогодні. Сітку використовують при зведенні різні будівель, монтажу огорож, кліток і вольєрів, як сита і т. д. Спектр вживання дуже широкий.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Почати слід з пошуку відповідного приміщення. Виробничий цех повинен безперебійно забезпечуватися електроенергією — без цього не зможе функціонувати жодне обладнання. Після цього купується спеціалізований верстат-напівавтомат вартістю близько 1000 доларів.

Цей агрегат налаштовується вручну і дозволяє регулювати розмірні параметри та інші технічні характеристики майбутньої сітки. Рабицю виготовляють з металевих прутів, тому необхідно знайти надійного постачальника сировини.

Знайти клієнтів допоможе реклама: соціальні мережі, друковані ЗМІ, оголошення, візитні картки. Для доставки готової продукції не обійтися без вантажного автомобіля. Ідеальним варіантом є компактна і недорога вітчизняна «Газель».

Загальна сума вкладень складе не більше 3500 тисяч доларів. Окупність бізнесу досить оперативна: якщо виробляти в добу 200-250 метрів сітчастого вироби, стартовий капітал повернеться менш, ніж через рік.

Якщо планується запуск промислового виробництва, то сума вкладень зросте в рази. Тільки для закупівлі професійної лінії знадобиться близько 30 000 доларів. Така фірма націлена на оптових покупців і окупиться не раніше, ніж через 2,5 року.

Share your thoughts