Виробництво сірників
Навіть з поширенням запальничок сірники не втрачають своєї актуальності. Ці «запальні» палички використовуються буквально повсюдно, і на їх виробництві можна побудувати прибутковий бізнес.
Сірники класифікуються по декількох категоріях. За матеріалом виготовлення виділяють дерев’яні, картонні і воскові вироби. За варіантом займання їх ділять на терткові і бестерочные (щоб запалити останні, необов’язково мати під рукою коробок).
Технологія виготовлення сірників досить проста. Для цього існують спеціалізовані виробничі лінії. Для початку потрібно заготовити вихідна сировина для ніжки і головки. Продуктивність устаткування досить висока: усього за восьмигодинний робочий день можна виготовити близько 10 мільйонів стандартних виробів.
До складу лінії входить декілька основних агрегатів: фосфорирующая машина, верстат для виготовлення коробок, агрегат для змішування хімічних реагентів, автомат для безперервного виробництва, отбирающее пристрій, сушильна камера, агрегат для нарізки. Купівля таких високотехнологічних машин коштує недешево: якщо є бажання відкрити повноцінний конкурентоспроможний завод, доведеться викласти не менше 20 мільйонів рублів. Знизити витрати допоможе придбання б/у обладнання, але необхідно ретельно стежити за його працездатністю і чистотою, так як доводиться щодня працювати з легкозаймистими матеріалами.
Обслуговувати таку масштабну фабрику зможуть не менше 10 осіб, тому подбайте про пошук грамотного персоналу заздалегідь.
Налагодити оптові поставки сірників в різні торгові мережі буде нескладно. Попит на цю продукцію високий завжди, тому оптові бази, магазини і супермаркети з задоволенням співпрацюють з постачальниками такого товару.