Виробництво швейних голок

На сьогоднішній день існує безліч видів голок для шиття, зокрема, побутові, промислові, в’язальні (спиці), взуттєві і т. д. І кожен з цих типів голок користується незмінним попитом. Відкривши власне виробництво якісних швейних голок, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що в нашій країні голковий асортимент досить обмежений. Більшість вітчизняних цехів виробляє стандартні розміри виробів. Якщо хочете виділитися, то постарайтеся запропонувати цільової аудиторії, крім звичних рішень, щось нове.

Процес виробництва практично повністю автоматизований, але для управління обладнанням потрібні кваліфіковані кадри. Сьогодні досить складно знайти грамотних автоматників, вальцовщиков, контролерів, редуцировщиков, рихтувальників та інших майстрів, тому будьте готовими до того, що вам належить самостійно навчати персонал роботі з дорогою і складною технікою. Особливо гостро ця проблема стоїть в регіонах.

Розміри стартового капіталу залежить від масштабів діяльності. Інвестиції складуть від 2 до 10 мільйонів рублів. Оптимальним варіантом буде поєднання виробництва голок з виготовленням наперстків, шпильок, гачків і кнопок для одягу та іншої фурнітури, але для цього потрібно закупити додаткове обладнання, хоча і терміни окупності значно знизяться. Якщо робота фурнітурних-игольного заводу побудована правильно, то окупити великі вкладення можна через 1,5-2 роки.

Share your thoughts