Виробництво швацьких ниток

Деяким підприємцям-початківцям може здатися, що швейні нитки — настільки незначний товар, що навіть не варто думати про високий прибуток від їх виробництва. Насправді, все не так. Нитки для шиття користуються величезним попитом і купуються великими партіями. Швейна промисловість просто не могла б існувати без цього атрибуту. Тому виробництво ниток має безперечні перспективи.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Нитки можна виготовляти як з натуральних, так і синтетичних волокон. Виробничий процес ділиться на 3 основних етапи: трощение, крутка та оздоблення. Крутка ділиться на попередню (праворуч) і основну (у зворотному напрямку). Цей етап виконується за допомогою крутильних машин. Виробництво повністю автоматизовано. Скручену нитку відправляють на перемотування і обробку — напівфабрикат або фарбують або відбілюють, якщо нитка повинна мати білий колір. Важливо вибирати якісні барвники. Від них багато в чому залежить добротність готових виробів.

Повноцінний комплект обладнання формується в залежності від панируемого асортименту. Якщо передбачається випуск гладких ниток, то додатково отримуються полірувальні барабани.

Кожен тип продукції має свої вимоги до якості. Обов’язково вивчіть цей момент перед стартом.

Розміри початкових витрат залежать від масштабів майбутньої фабрики і асортименту. У будь-якому разі, можна з упевненістю стверджувати, що канали збуту буде знайти нескладно. Головне — добре продумати маркетингову стратегію і наочно продемонструвати потенційним клієнтам переваги своєї продукції.

Share your thoughts