Виробництво штучних ялинок

Все більше людей віддає перевагу живому новорічному дереву штучні аналоги. Переваг у такого варіанту дуже багато: штучні ялинки виглядають красиво, служать довго, не залишають після себе ніякого сміття у вигляді голок і смоли, та й проблем з ароматизаторами сьогодні не існує. Тому бізнес по виробництву штучних ялин вважається одним з найперспективніших сезонних починань.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На сучасному ринку спостерігається засилля продукції з-за кордону, серед вітчизняних виробників штучних новорічних ялинок конкуренція мінімальна. Закордонні товари не відрізняються низькими цінами, тому, запропонувавши цільової аудиторії якісну продукцію за доступною вартості, можна дуже швидко завоювати її довіру.

Найбільш популярними на сьогоднішній день вважаються оптико-волоконні і полівінілхлоридні їли. Вони бувають конусними, стовбурними і каркасними. Технологія виготовлення досить проста — існують повноцінні автоматизовані лінії. Універсальне обладнання коштує не дорожче 1500 доларів. За допомогою такого верстата можна виготовляти не тільки ялинки, але і корзини, ритуальні вінки і т. д., що дозволяє використовувати їх поза зимового сезону.

Розміри стартового капіталу не перевищать 300 000 рублів, включаючи витрати на рекламу. При правильній організації проекту, всі вкладення можна окупити вже через сезон роботи.

Share your thoughts