Виробництво шпрот

Консервовані шпроти — один з найпопулярніших рибних продуктів у нашій країні. Останнім часом кількість поставок шпрот з країн Прибалтики на полиці наших магазинів різко скоротилося, що відкрило величезні перспективи для вітчизняних виробників.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Бізнес з виробництва шпротів підходить початківцям підприємцям, які проживають неподалік від морського узбережжя Росії, головним чином, на північно-заході країни. Тільки в цьому випадку можна налагодити постачання вихідної сировини за доступними цінами. Чим далі ваш завод буде від моря, тим дорожче доставка риби.

Найбільші витрати чекають при купівлі обладнання. Потрібно чимало різноманітних верстатів і агрегатів. Зверніть особливу увагу на якість виробничої лінії — практика показує, що покупці віддають перевагу красиво укладеним цільним рибкам, але далеко не всяке обладнання здатне виконати цю умову. В цілому, на купівлю всіх робочих вузлів потрібно закласти близько 7 мільйонів рублів.

Кілограми замороженої риби і півлітра олії вистачить для виготовлення 10-15 банок шпрот. Собівартість кожної з них оцінюється приблизно в 30-35 рублів. Націнка на готовий продукт рідко буває менше 40-50%. Заробивши позитивну репутацію і налагодивши канали збуту, бізнесмен-початківець може окупити вкладення вже через 2 роки — статистика показує, що терміни окупності шпротных виробництв практично ніколи не перевищують цей період часу.

Share your thoughts