Виробництво шлангів

Гумові шланги актуальні дотепер. Їх активно застосовують як в побутових, так і у виробничих цілях. Вирішивши зайнятися виготовленням шлангів, можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для благоустрою цеху досить приміщення 30 кв. м. Важливо, щоб в ньому були високі стелі — не менше 3 метрів. Обов’язково потрібно водопостачання, опалення, електропостачання і дуже гарна вентиляційна система.

Доцільно придбати автоматизовану виробничу лінію, що складається з обтискного преса, нарізає апарата, верстата для маркування і обдирного машини. Це мінімальна комплектація. Додатково знадобляться апарат для змотування/розкручування бобін і станина для преса.

Основне виробниче сировина — каучук. У чистому вигляді його не використовують, розбавляючи бавовняними і металевими волокнами, а також сірої.

Мінімальна сума стартового капіталу становить 670 000 рублів. Сюди входять витрати на оренду цеху, обладнання, закупівлю сировини, зарплату робітників за перший місяць та витрати на рекламну кампанію.

Собівартість 1 метра гумового шланга складає близько 20 рублів. Оптом той же обсяг продається в середньому за 30 рублів. Середньодобова продуктивність невеликого цеху — 2000 метрів готової продукції. За умови реалізації всього обсягу в місяць можна стабільно отримувати до 600 000 рублів прибутку. Таким чином, всі вкладення окупляться менше ніж за рік роботи.

Share your thoughts