Виробництво шкіряних рукавичок

Рукавички зі шкіри — стильний і сучасний аксесуар, який сьогодні однаково затребуваний як у жінок, так і у чоловіків. На виробництві таких виробів можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В процесі такого виробництва використовується особливим чином вичинена перчаточная шкіра. Найпопулярнішими її видами є шкіра ягняти, свині, козеня, оленя. Детальну інформацію про кожну різновиди та правила вичинки можна знайти в спеціалізованій літературі. Багато матеріалів є у вільному доступі в мережі Інтернет.

Шкіра для рукавичок повинна бути дуже тонкою — чим тонше сировину, тим дорожче готовий виріб. Розкроюванні вручну займаються тільки підприємства відомих брендів, що випускають штучний ексклюзивний товар. Для виробництва в промислових масштабах застосовують високотехнологічне обладнання.

Потрібно відзначити, що підприємств, що постачають вихідні матеріали для рукавичної цеху, досить багато. Є навіть посередники, через яких цілком реально налагодити постачання з-за кордону навіть екзотичного сировини, наприклад, шкіри пітона. Дуже важливо, щоб у вибраного вами постачальника була хороша репутація — від якості його товару безпосередньо залежить якість вироблених вами в майбутньому виробів.

Уважно поставтеся до вибору матеріалу для підкладали рукавичок. Склад підкладкової тканини прямо залежить від сезону, на який призначені рукавички — демисезонным моделям підійде трикотаж і акрил, а для зими більш підходящої буде тканина з включенням натуральної вовни і кашеміру.

Розмірний ряд рукавичок на виробництві стандартний, а ось для розробки унікальних моделей буде потрібно допомога фахівця-дизайнера, а також кількох закрійників.

Досвідчені експерти радять підприємцям-початківцям у даній сфері бізнесу робити ставку не на кількість, а на якість виробів. Низькопробним ширвжитком сьогодні нікого не здивуєш, а ось добротні, добре зшиті рукавички за доступною вартості обов’язково будуть мати успіх.

Загальна сума стартового капіталу складе близько 1 мільйона рублів. Якщо виробництво налагоджено правильно, то знайти канали збуту та вийти на оперативну окупність буде нескладно.

Share your thoughts