Виробництво шкіряних ременів

Ремінь зі шкіри — це аксесуар, затребуваний і чоловіками, і жінками в рівній мірі. Виготовлення таких атрибутів здатне принести чималий дохід.

Величина стартових вкладень безпосередньо залежить від розмірів виробництва. Якщо підприємець планує заснувати міні-підприємство, що випускає пару сотень шкіряних виробів у день, то знадобиться близько 500 000 рублів. Цих грошей достатньо, щоб купити обладнання, взяти в оренду приміщення, придбати витратні матеріали і виплатити заробітну плату працівникам.

Щоб знизити собівартість починання, можна купити вживане обладнання. Тоді для відкриття цеху вистачить і 300 000 рублів.

Варто відзначити, що високоякісні шкіряні ремені можливо виготовляти і вдома.

Слід виділити приміщення в квартирі розміром 10-15 квадратних метрів, купити швейну і шліфувальні машини, проклеечный прес, інструмент для тиснення. Звичайно, прибуток від такого підприємства буде менше, але і витрати також істотно знижуються (вистачить і 10-15 000 рублів).

Перед запуском виробництва варто визначитися з моделями ременів, які ви плануєте виготовляти. Можна випускати одношарові і багатошарові ремені. Перші робити простіше, але і коштують вони недорого (не більше 500 руб. при собівартості в 200 руб.).

Багатошарові ремені більш складні у виготовленні, але і ринкова ціна їх значно вище. Якщо ремінь зроблений з ексклюзивного матеріалу, наприклад, з страусиної шкіри, то коштувати він буде не менш 4000 рублів при собівартості в 1000 карбованців.

Поділіться своєю думкою