Виробництво шкільних зошитів

Учнівські зошити користуються величезним попитом цілорічно. Незважаючи на великий асортимент подібної продукції на полицях сучасних магазинів, ніша досі залишається не до кінця зайнятою. Виробництво шкільних зошитів при грамотному підході до підготовки бізнес-плану здатна стати дуже прибутковим починанням для молодого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основним виробничим сировиною є спресована целюлоза. З суміші цього інгредієнта, води і деяких хімічних реагентів роблять тетрадную папір. На другому етапі виробництва готові листи разлиновываются і розрізаються. Потім з них роблять повноцінні зошити. Весь процес автоматизовано. Досить придбати комплект обладнання, який складається з обтискного преса, листонарезной і дротошвейній машин, паперорізальні верстатів, машини для перфорації, фальцевального апарату, поліграфічного верстата. Загальна вартість лінії становить близько 5 мільйонів рублів.

Для організації великого листка виробництва потрібно приміщення площею не менш як 1000 кв. м. Розраховуйте на кількість робітників не менше 50 осіб. Загальні інвестиції складуть близько 10 000 000 рублів. Якщо канали збуту будуть чітко налагоджені, то окупити витрати реально через 3-3,5 року.

Share your thoughts