Виробництво шкільних дощок

Класна дошка — незмінний атрибут школи. На виробництві цих виробів можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сучасні шкільні дошки відрізняються різноманітністю конструкцій і колірної палітри. Вони можуть бути магнітними та маркерними, але практика показує, що пріоритет досі віддається класичним крейдяним дощок. Визначившись з асортиментом, можна приступати до безпосередньої реалізації ідеї.

Для початку необхідно знайти відповідне приміщення. Цех зонується, в ньому відводяться окремі місця для заготовок і складання комплектуючих. Також потрібно складська територія для зберігання готової продукції.

Значного початкового капіталу не потрібно. Але це стосується тільки вузькоспеціалізованого виробництва, спрямованого виключно на дошки. Якщо ви хочете вийти на гідний прибуток як можна оперативніше, варто паралельно з дошками пропонувати цільової аудиторії та іншу шкільну атрибутику — парти, стільці, стелажі для книг і т. д. Потрібно розуміти, що меблі такого роду підлягає обов’язковій сертифікації і повинна відповідати законодавчим нормативам. Шкільні дошки та інша продукція для облаштування класної кімнати виготовляються по ГОСТу.

Конкуренція в даній галузі досить висока, тому доведеться приділити пошуку клієнтів особливу увагу. Рекламна кампанія — важлива складова будь-якого бізнесу, але в цій справі не основна. Бізнесмену-початківцю варто самостійно відвідувати навчальні заклади і пропонувати свою продукцію безпосередньо. До речі, крейдяні дошки часто застосовують не тільки в школах та університетах, але і в офісах.

Мінімальний розмір стартового капіталу становить 150 000 рублів. Цього вистачить лише на організацію виробництва шкільних дощок. Якщо ж ви хочете відкрити повноцінну фабрику і виготовляти навчальну меблі, то буде потрібно близько 2,5 мільйонів рублів. Обов’язково складіть каталоги своєї продукції з барвистими фотографіями. Це дасть можливість залучити клієнтів набагато швидше.

Share your thoughts