Виробництво шкарпеток

Шкарпетково-панчішні вироби були і будуть затребувані завжди. Незважаючи на те, що конкуренція в цій області серед виробників досить висока, запропонувати дійсно якісний продукт за доступною вартості здатні далеко не всі. Якщо ви відчуваєте в собі сили це зробити, то відкриті виробництва шкарпеток стане самим прибутковим вкладенням вашого життя.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити: сума стартових інвестицій чимала — близько 3-4 мільйонів рублів. Але окупність проекту при цьому досить оперативна: вкладення повернуться всього за 1,5 року.

Купуючи устаткування, вибирайте універсальну лінію, яку можна налаштувати на виготовлення різних типів виробів. Крім шкарпеток, завжди затребувані гетри, гольфи, колготи і т. д.

Фахівці рекомендують стартувати з виробництва продукції для сильної половини людства. Це практично безпрограшний варіант. Згодом, вивчивши ринок і проаналізувавши попит, можна подумати про випуск панчішно-панчішних виробів для жінок і дітей.

Чим вище буде асортимент вашої фабрики, тим краще. Постарайтеся надати цільової аудиторії широкий вибір виробів з різних тканин. Крім шкарпеток, можна легко виробляти наколінники, налокітники, пов’язки на голову і т. д.

Повноцінна виробнича лінія складається з декількох верстатів: в’язальної машини, агрегату для зашиття, формувального манекена, машинок для шиття. Врахуйте, що знадобиться кілька одиниць техніки кожного типу. Китайське обладнання оцінюється приблизно в 2,5 мільйона рублів.

Собівартість однієї пари шкарпеток встановилася на рівні 4-10 рублів. Продають їх, як відомо, в рази дорожче. Рентабельність бізнесу оцінюється в 150%, тому настільки велика швидкість його окупності.

Share your thoughts