Виробництво шаф-купе на замовлення

Зараз існує величезна кількість ідей для розвитку малого бізнесу, але далеко не всі вони показують на практиці хороший результат. Якщо консервативне мислення не дозволяє вам пробувати щось нове, а стати підприємцем дуже хочеться, то варто звернути увагу на старі і перевірені часом проекти. Наприклад, прекрасний бізнес можна побудувати, займаючись виробництвом шаф-купе на замовлення.

У західних країнах шафи-купе з’явилися ще в 80-х роках 20 століття, і з тих пір вони не виходять з моди. Така конструкція меблів встигла довести свою практичність і зручність, поступово витіснивши розпашних «побратимів». У нашій країні і донині шафи орного типу активно використовуються в інтер’єрах, але вже недалекий той момент, коли вони назавжди покинуть наші будинки і квартири, змінившись більш ергономічними і функціональними розсувними аналогами.

Переваг виробництва шаф-купе на замовлення дуже багато. Клієнт мебляра може самостійно визначати розмірні параметри виробу, кількість і глибину полиць, колірну гаму і варіанти обробки. Шафи-купе універсальні і підходять для будь-якої кімнати — вітальні, спальні, дитячої, передпокою.

Виробництво шаф на замовлення регламентується вимогами ГОСТ, так що перед початком діяльності уважно вивчіть офіційну документацію. В якості основних виробничих матеріалів, як правило, вибирають ЛДСП (МДФ) і ДВП (ЛДВП). Також необхідні: розчинник, контактний клей, крайковий матеріал, саморізи, цвяхи, профілі з алюмінію, стопори, роликові елементи, тримачі. До речі, можна спочатку купувати готові комплекти системи розсувних дверей.

На інструменти доведеться витратити близько 30 000 рублів. Цього достатньо для придбання дрилі, електролобзика, струбцини, электрофрезера ручного типу і фрез, електропили торцевий, шуруповерта та іншого дрібного допоміжного обладнання.

У цілому, виробництво шаф-купе на замовлення дуже вигідно з фінансової точки зору. Наприклад, виріб собівартістю 8000 рублів продається, як мінімум, в 2, а то і в 2,5 рази дорожче. Примітно, що увійти в цей бізнес можна з мінімальним стартовим капіталом. Якщо грамотно організувати маркетинг і пропонувати дійсно якісні послуги, то окупити витрати можна за 2-3 місяці роботи.

Поділіться своєю думкою