Виробництво сендвіч-панелей

Сендвіч-панелі — унікальний будівельний матеріал, який дозволяє зводити будівлі в мінімальні терміни. Щодо доступна вартість сендвіч-панелей робить їх вкрай затребуваними на будівельному ринку. Попит, безсумнівно, високий, тому панельний бізнес може стати відмінним вибором для підприємців-початківців.

За призначенням сендвіч-панелі поділяються на покрівельні та стінові. Також вони поділяються на категорії залежно від вихідної сировини, що використовується при виробництві. Бажано запропонувати цільової аудиторії максимально широкий асортимент продукції на будь-який випадок. Але найбільш «ходовими» на сьогоднішній день є панелі з сталі з мінераловатним утеплювачем.

Матеріалів за технологією виготовлення окресленої вище продукції дуже багато в мережі Інтернет, тому отримати докладну інформацію не складе праці.

Повноцінний комплект обладнання, який складається з виробничої лінії, навантажувача, кран-балки та інших інструментів, обійдеться у велику суму 5 мільйонів рублів. Терміни окупності складуть від 6 до 12 місяців. Звичайно, за умови налагоджених каналів збуту.

Поділіться своєю думкою