Виробництво сейфів

Така бізнес-ідея далеко не кожному може прийти в голову, але на ділі виробництво сейфів виявляється досить прибутковим починанням.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цільова аудиторія бізнесмена, на диво, обширна. Сейфи потрібні як у дрібних, так і у великих торгових точках, в офісах. Вони потрібні власникам заміських будинків, людям, у яких є вдома вогнепальну або холодну зброю, будівельним фірмам, які наймають на роботу гастарбайтерів і т. д. Споживчий сегмент вкрай великий.

Почати бізнес можна навіть в гаражних умовах. Спробуйте спочатку виготовити саму примітивну конструкцію з металу, оснастивши її замком. Коли справа піде на лад, можна подумати про більш складних сейфах.

Процес виробництва неможливий без наявності якісного зварювального апарату. Крім цього, у цеху повинен бути пристрій для різання металу. Обладнання з плазмовим принципом різання дозволить виготовляти більш акуратні вироби різних розмірних параметрів — від великих і важких (за принципом «ящик в ящику») до мініатюрних, наприклад, для дорогоцінних прикрас.

В якості перших клієнтів можна взяти власників супермаркетів. Їм постійно потрібні нові сейфи для камер зберігання, так як старі часто ламаються і приходять в непридатність за щоденної та недбалої експлуатації. Якщо ваші ящики будуть відрізнятися якістю та доступною ціною, то наступних покупців ви знайдете досить швидко.

Для успішного функціонування фірми потрібно найняти одного робітника, який і буде робити сейфи, а також менеджера та бухгалтера в одній особі — він буде шукати замовників і займатися фінансовими питаннями.

Первісні інвестиції складуть близько 215 000 рублів. Цієї суми вистачить на оплату оренди приміщення, придбання обладнання та сировини, оздоблювальних матеріалів для сейфів, а також зарплату співробітникам.

Самий примітивний металевий ящик має оптову вартість 5000 рублів. В місяць цілком реально виготовляти 24-25 одиниць товару. Тобто мінімальний щомісячний дохід складе 120 000 рублів.

Share your thoughts