Виробництво санок, тюбінгів, ватрушок для катання

Одне з головних зимових розваг — катання з гори. Часи, коли під п’яту точку підстилав лист картону або целофановий пакет, щоб з’їхати зі схилу, давно минули. Сьогодні для цих цілей існує величезний асортимент всіляких санок, тюбінгів, ватрушок. Їх виробництво здатне стати прибутковим проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно орендувати цех в 200 кв. м. З обладнання потрібно придбати напівавтоматичний зварювальний апарат, інструменти для слюсарних робіт, фарбувальні камери, верстати для проклеювання ПВХ, машину для фігурного різання, якісні швейні машинки, апарат для обробки швів, верстат для упаковки. Загальна сума вкладень у виробничу лінію складе не менше 6 000 доларів.

Вихідна сировина може бути найрізноманітнішим. У хід йдуть ПВХ, поліестер, деревина, метал, гума, пластик. Вибір сировини залежить від асортименту і моделей виробленої продукції.

Для організації бізнесу на санках та тюбінгах потрібно не менше 14 000 доларів. Як показує практика, окупність вкладень досить висока, але багато що залежить від кліматичних умов. В особливо снігові та морозні зими можна реалізувати до 20 000 одиниць товару. Рентабельність підприємства оцінюється в 60-80%. В ідеальних умовах окупити всі витрати можна вже за один сезон.

Share your thoughts