Виробництво саманного цегли

У старовину житлові будинки та надвірні споруди зводилися, так званим, самановим способом. Сьогодні технології зробили крок далеко вперед, але саманний цегла не канув у лету, залишаючись досі затребуваним будівельним матеріалом. Навчившись виготовляти цеглу з саману, можна побудувати прибутковий і рентабельний бізнес.

Основні переваги саману складаються в його чудових теплоізоляційних і протипожежних властивості. При цьому на його виробництво не потребує значних фінансових витрат, так як сировиною служать доступні природні матеріали. Цікаво, що саманний цегла сьогодні застосовується не тільки за прямим призначенням — для будівництва будівель, але і в якості оригінальних інтер’єрних прикрас. Особливо полюбилися інтер’єрних дизайнерів кольорові саманні блоки.

Виготовляти саман можна як вручну, так і за допомогою автоматизованої лінії.

У першому випадку суміш для майбутніх блоків (глина, солома, пісок і вода в певних пропорціях) розкладається за формами за допомогою людських рук, і в такому вигляді вона сохне до необхідної кондиції. Процес цей досить трудомісткий і енерговитратний, тому для виготовлення саманного цегли у великих обсягах все частіше купують спеціалізоване обладнання, вартість якого починається від 10 тисяч євро.

Продуктивність його, в середньому, становить 120 блоків на годину.

Все, що потрібно власнику лінії — засипати в неї все необхідне для приготування суміші. Інше машина робить самостійно.

Поділіться своєю думкою