Виробництво садових тачок

Навіть з розвитком високих технологій садові тачки не втрачають своєї популярності. Виробництво таких нехитрих, але дуже корисних виробів здатне приносити починаючому підприємець стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Тачки (ручні візки) використовуються не тільки для садово-городницьких потреб, але і в інших сферах, наприклад, у будівельній. Тому існують різні модифікації цього транспортувального засоби, які підходять до того чи іншого випадку.

Не потрібно сподіватися, що виготовляти тачки легко — примітивною конструкція здається тільки на перший погляд. Буде потрібно досить об’ємний комплект обладнання, до складу якого входять вирубний і витяжної верстати, гільйотина, формувальна машина, відбортовочний верстат, камери для фарбування і т. д. Комплектація залежить від матеріалів, які планується використовувати у виробництві.

Тачки бувають з одним або декількома колесами. Чим більше число коліс, тим менше маневреність конструкції. Одноколесные ручні візки найчастіше використовують в садах, городах і теплицях, де важливо акуратно пересуватися між плодовоовощными насадженнями. При цьому тачки з двома колесами здатні піднімати більший вантаж. Таким тачкам потрібна посилена рама.

На сьогоднішній день найпопулярнішими візками є ті, у яких кузов виготовлений з металу, але і пластмасові аналоги також зустрічаються. Для саду підійдуть тачка з вантажопідйомністю до 100 кг, для будівництва — до 200 кг.

Потрібно відзначити, що незважаючи на затребуваність такого товару, конкуренція серед вітчизняних виробників тачок мінімальна. На ринку найчастіше можна зустріти неякісні китайські вироби. Звичайно, ціна їх відносно доступна, але тривалість служби залишає бажати кращого. Запропонувавши цільової аудиторії дійсно якісні ручні візки, можна легко обійти китайських конкурентів.

Share your thoughts