Виробництво садових міні-інструментів

Мініатюрні садові інструменти, такі як лопатки (їх ще називають саперними), граблі, сапи і т. д. останнім часом користуються великим попитом. Садівники і городники по достоїнству оцінили переваги цих виробів перед аналогами стандартних розмірів. На жаль, міні-інструментів вітчизняного походження сьогодні дуже мало — левова частка продукції надходить до нас з-за кордону, при чому вона не кращої якості. Саме тому бізнес-ідея по організації виробництва міні-інструментів для саду і городу є не тільки прибутковою, але й быстроокупаемой.

Для початку слід орендувати цех загальною площею не менш як 500 кв. м. Така велика територія потрібна не тільки для встановлення виробничої лінії, але і для організації складських та інших підсобних приміщень. З обладнання підприємцю в обов’язковому порядку знадобляться: піч для розігріву, пневмокомпрессор, гідравлічний прес, шліфувальна машина, верстат для свердління, механічний конвеєр та інші дрібні аксесуари. Загальна вартість комплекту встановилася на рівні 300 000 рублів.

Основний штат підприємства з виготовлення мініатюрних садових інструментів складається з технолога, штампувальника, шліфувальника, вантажника. Плюс, не обійтися без офісних працівників, таких як бухгалтер і маркетолог.

Для просування потрібна грамотна рекламна кампанія. Зверніться за послугами до професіоналів, не скупіться. Хороша реклама з використанням Інтернету, радіо, преси та інших джерел обійдеться вам в 140-150 тисяч рублів.

Терміни окупності, звичайно, залежать від того, наскільки правильно і стабільно налагоджені канали збуту. Практика показує, що підприємства такого роду, які на старті вкладено трохи менше 2 мільйонів рублів, окупають себе вже протягом першого року роботи.

Поділіться своєю думкою